Dúfame, že čoskoro najväčšia online databáza autoškôl na Slovensku

Autoskoly SK Team

Sme tým mladých ľudí, ktorý si dal za cieľ vybudovať najväčšiu online databázu autoškôl na Slovensku. Veríme, že výber správnej autoškoly je dôležitý a určite by nemal závisieť striktne len od ceny kurzu. Jednorázová investícia do autoškoly je predsa vzdelaním na celý vodičský život.

Okrem ceny kurzu su veľmi dôležité aj iné faktory ako napríklad kvalita výuky, reputácia inštruktorov, bezpečnosť, osobný prístup alebo lokalita autoškoly. Naším cieľom je pomôcť záujemcom o získanie vodičského oprávnenia pri výbere tej správnej autoškoly a to bez ohľadu na vek, pohlavie, finančné možnosti alebo národnosť.

Nech je Vaším kritériom výberu cena, kvalita, lokálna dostupnosť, jazyk alebo rodinné putá, informácie o jednotlivých autoškolách sú tu pre každého, kto sa potrebuje rýchlo zorientovať a vybrať si tú správnu autoškolu pre seba.

Nenašli ste Vašu autoškolu?

Ak na našich stránkach chýba autoškola z Vášho okolia, napíšte nám a my ju radi zaradíme do nášho online katalógu. Prípadne kontaktujte majiteľa autoškoly a upozornite ho na možnosť zverejniť svoju autoškolu na našich stránkach. Vopred Vám ďakujeme za vašu pomoc pri budovaní nášho/Vášho online katalógu autoškôl.

Napíšte nám

 

Autoškoly Slovenska

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save