Staňte sa aj Vy súčasťou (čoskoro) najväčšej databázy autoškôl na Slovensku!

Ak vlastníte alebo prevádzkujete autoškolu v Slovenskej republike, nepremeškajte jedinečnú možnosť zviditeľniť sa na slovenskom internete. V roku 2017 sme si dali za cieľ stať sa najväčšou databázou autoškôl na Slovensku. Našim prvoradým cieľom je pomôct majiteľom autoškôl pri ziskávaní nových žiakov a záujemcom o získanie vodičškého oprávnenia pri výbere správnej autoškoly.

Autoškoly Slovenskej Republiky

Veríme, že nech je kritériom výberu cena, kvalita, lokalita, jazyk alebo osobný prístup, informácie o jednotlivých autoškolách budú nápomocné každému, kto sa potrebuje rýchlo zorientovať a vybrať si tú správnu autoškolu pre svoje potreby.

Informácie o jednotlivých autoškolách budú nápomocné každému, kto sa potrebuje rýchlo zorientovať a vybrať si tú správnu autoškolu.

Nenašli ste na našich stránkach Vašu autoškolu?

Ak máte záujem, aby sa aj Vaša autoškola stala súčasťou našej databázy, napíšte nám e-mail alebo si objednajte priestor na našich stránkach cez objednávkový formulár. Registrácia autoškoly na našich stránkach je následne skontrolovaná a po overení údajov zverejnená v databáze.

Mám záujem o viac informácií

Ak máte záujem o viac informácií, napíšte nám e-mail alebo vyplňte formulár nižšie. Radi Vám poskytneme viac informácii a asistenciu pri zaradení Vašej autoškoly do databázy autoškôl Slovenskej republiky. Tiež budeme radi, ak nám napíšete Vaše pripomienky alebo otázky. Na väčšinu správ odpovedáme do 48 hodín od momentu odoslania. Už teraz sa tešíme na našu spoluprácu!

Save