Važený majiteľ / prevádzkovateľ autoškoly,

vitajte na našich stránkach!

Vieme, že váš čas je vzácny a preto budeme struční.

Tohto roku sme na stránkach www.autoskoly.sk spustili projekt databázy autoškôl Slovenskej republiky. Boli by sme radi, keby sa naša stránka stala aj Vašou a slúžila rovnako Vám, ako aj budúcim vodičom na území Slovenska. Veríme, že výber autoškoly by nemal závisieť len od ceny, ale aj od iných faktorov, akými sú napríklad kvalita, lokálna dostupnosť či ponúkané služby. Avšak žiaden z týchto faktorov neznamená nič, pokiaľ sa o vás potenciálny žiak nedozvie. A preto Vám ponúkame priestor na našich stránkach ako ďalší spôsob online propagácie Vašej autoškoly.

Budeme radi, ak aj Vy pridáte svoju autoškolu na naše-Vaše stránky www.autoskoly.sk

Na stránkach www.autoskoly.sk stále pracujeme a v priebehu najbližších mesiacov ju plánujeme vylepšovať, predovšetkým v oblasti optimalizácie pre internetové vyhľadávače a SEO marketing. Avšak vývoj, údržba a prevádzka stránky nás stojí čas a peniaze. V úsilí vybudovať najväčšiu a najobsiahlejšiu databázu autoškôl na Slovensku potrebujeme aj Vašu pomoc. Pridajte svoju autoškolu na naše stránky a aj Váš poplatok (menej než 1€ mesačne) nám umožní v našom úsilí naďalej pokračovať.

Čo Vás to bude stáť?

Autoskoly SK Cennik 2017

 

Čo dostanete za Váš príspevok?

  • Detailnú podstránku s Vašim logom, sloganom, popisom autoškoly, kontaktnými údajmi, atď. (ukážka stránky)
  • Vašej autoškole bude pridelená unikátna podstránka s URL adresou optimalizovanou pre Google a iné internetové vyhľadávače.
    autoskoly.sk / váš región / vaše mesto / meno vašej autoškoly
  • Google mapu s lokalitou Vašej autoškoly
  • Galériu obrázkov Vašej autoškoly
  • Hodnotenie žiakmi a možnosť komentovania Facebook uživateľmi
  • Otváracie hodiny na každý deň
  • Linky na Vaše sociálne siete

V prípade záujmu nám pošlite e-mail s údajmi o Vašej autoškole a mi Vám obratom pošleme faktúru, ktorú môžete zaplatiť buď bankovým prevodom alebo platbou cez PayPal. Po zaplatení faktúry bude Vaša autoškola zverejnená na našich stránkach.